Garanti ve İade

INVEST TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ alışveriş sitesi olan www.ervotactical.com üzerinden online olarak satın alacağınız ürünler üretim hatalarına karşı 6 ay süre ile imalatçı firma garantisi altındadır. 

Satın aldığınız ürün ile beraber yollayacağımız fatura, bu ürünler için garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu sebeple tarafımızca sizlere yollanacak olan faturaları lütfen özenle saklayınız. 

Ürünlerimizi kullanmadan önce kullanım kılavuzunu ve kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz. 

 

1. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

İade edilecek ürün ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış halde olmalıdır. Ürünün iadesi ancak ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.
 

2. Hatalı Ürünler 


Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@ervotactical.com.tr adresine gönderiniz veya İNVEST TEKSTİL A.Ş. iletişim kanalları ile irtibata geçiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

3. Kişiye özel ürünler

 

Müşterilerimizin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen ya da üzerinde değişiklik yapılarak özel hale getirilen ürünler kullanılmamış olsa dahi müşteri cayma hakkınızı kullanamaz değişim ve iade yapılamaz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4